Otomotiv

ADANA OTO CENTER’da Şakir Kara Farkı

Adana Oto Center’ın kuruluş aşamasından bu yana çok büyük emekleri bulunan ve yönetim kurulu başkan yardımcılığı görevini yürüten Şakir Kara; geçtiğimiz yıl Ocak ayında yapılan seçimlerde, büyük bir destekle başkan seçilmişti. Kara, göreve geldiği günden bu yana yaptığı hizmetlerle Oto Center esnafından büyük takdir topladı.

Büyükşehir Belediyesi ile birlikte çalışmalarına hız vererek devam ettiklerini ifade eden Şakir Kara, “Göreve geldiğimiz günden bu yana yaptığımız çalışmalarla Adana Oto Center’a Avrupai bir görünüm kazandırdık. Esnafımız talepleri doğrultusunda, yaptığımız girişimler sonucunda Noter ve PTT şubesi açılmasına sağladık. Bu da esnafımızın ciddi bir zaman kaybını ortadan kaldırdı.

Ayrıca Oto Center girişindeki kanalizasyon sisteminin yenilenip, ızgaralar konulmasıyla yaklaşık 400 m2 kanalizasyon sistemi devreye girmiş oldu. Daha önceleri yağışlı havalarda her yer göl oluyordu ve hem esna- fımız hemde buraya araç almaya gelen insanlar için büyük sıkıntı yaratıyordu. Bu sorunu tamamen ortadan kaldırmış bulunuyoruz.

Oto Center içerisinde de önemli çalışmalar yaptık. Her tarafı kameralı güvenlik sistemleri ile donattık. Böylelikle esnafımızın içi daha rahat olacak. Bununla birlikte çevre düzenlemesi anlamında da çok güzel çalışmalarımız oldu. Ana bulvar ve sokaklarımız daha modern bir görüntüye kavuştu. Bundan sonraki dönemlerde de elimizden gelen bütün çabayı gösterip, en iyisini, en güzelini esnafımıza sunmaya gayret edeceğiz.” şeklinde konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir